HübriidTV

1. Mis on HübriidTV?

Nutikas HübriidTV on Digilevi lisavõimalus, sümbioos telelevist ja internetist. HübriidTV pakub uudset telerivaatamisvõimalust: enam ei pea saateid vaatama telekava järgi, vaid neid saab järelvaadata just siis, kui Sulle sobib. hübriidTV muudab ka mõtteviisi, sest hübriidse sisuga teler ei ole enam ainult telekanalite edastaja: siin on palju uut ja dünaamilist, mida internet pakub (lisakanalid, online uudised jne). Toome siin all ükshaaval hübriidTV tugevused välja.

Järelvaatamine: hübriidTV abil saab järelvaadata ETV, ETV2, ETV+ saateid, sarju ja uudiseid.

Uudised ja meelelahutus: hübriidTV abil saad suurelt ekraanilt näha ERR-i uudisteportaali, kuulata ühtekokku 26 Eesti raadiot, vaadata tele- ning raadiokava ja ilmaennustust.

2. Kuidas hübriidTV-d näha?

Selleks läheb tarvis kolme komponenti: tavalist antenni, HbbTV funktsiooniga telerit ja internetti:

kolmik

2.1. Antenn: Piisab antennist, millega vaatad Digilevis nähtavaid kanaleid. Kui toa-antennist jääb Sinu kodukohas väheks ja soovid suuremat antenni, siis tea, et soodsa antennipaigalduse saad, kui võtad ühendust meie Digilevi kasutajatoega numbril 680 4040 või leiad lähima paigaldaja meie koostööpartnerite hulgast.

2.2 Teler: tarvis on telerit, mis on ühendatud internetiga ja mille menüüs on aktiveeritud HbbTV funktsioon (hübriidtelevisiooni rahvusvaheline tunnus).

Tea, et kui Sinu praegune teler võimaldab küll internetiühendust, kuid sel ei ole HbbTV-tuge, siis sellega HübriidTV-d kahjuks ei näe. Õnneks on paljud hetkel müügilolevatest teleritest on HbbTV funktsiooniga juba varustatud. Meie lehel on ülevaatlik lingileht Eesti telerimüüjate kodulehtedele, kust leiad hõlpsalt sulle sobiva hübriidteleri – kliki ja vaata! PS. Ühegi teise seadmega (arvuti, tahvel, telefon) HübriidTV-d ei näe, tegemist on spetsiaalselt telerile toodetud platvormiga.

2.3. Internet: Tarvis on internetiühendust minimaalse kiirusega 2Mbit/sek. Kui soovid testida oma praegust internetikiirust, kliki siia. Arvestama peab, et 1 tund järelvaatamist vajab umbes 700MB andmemahtu. Seetõttu peab sul olema piisavalt suur andmemahu limiit. Seda saad lihtsalt üle vaadata ja muuta koostöös oma senise internetipakkujaga.

Kui ülalolevad tingimused on täidetud, kliki teleripuldi punasele nupule ja naudi uue aja tele-elamust, HübriidTV-d!

3. Pildispikker: